Oferta

Pudełka kaszerowane

kolejna propozycja opakowania od naszej drukarni. Dwuwarstwowa konstrukcja pozwala na stworzenie pudełka o wysokiej wytrzymałości, warstwa wierzchnia jednocześnie pozwala na zastosowanie różnego rodzaju uszlachetnień, takich jak tłoczenie, złocenie, folia lub lakier UV.

Opakowania kaszerowane mogą zawierać również wytłoczki kartonowe, z pianki lub folii sztywnej. Technologia produkcyjna pozwala na stworzenie luksusowego produktu i realizację każdego pomysłu na bardzo wysokim poziomie. Proponujemy wysokiej jakości produkt już w małym nakładzie oraz w każdym kształcie.

Nasi konstruktorzy zaprojektują dla Was indywidualne pudełko w krótkim terminie i w przeciętnej cenie!
 
 

Firma Aara Sprzedaż uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości "Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość", którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego.
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.
Firma otrzymała grant w wysokości: 126 000 zł

AARA - Wszelkie prawa zastrzeżone