Oferta

Pudełka / kartoniki
Opakowanie to materiał mający odpowiednią konstrukcję, którego celem jest ochrona produktu przed uszkodzeniami, a także ochrona otoczenia przed szkodliwym działaniem zapakowanego produktu. 
Opakowanie to również najtańsza reklama jaką producent może mieć. Bardzo często klienci właśnie na podstawie samego opakowania podejmują decyzję o zakupie danego produktu. Dlatego tak ważne jest aby opakowanie było wykonane własnie pod konkretny produkt, wyróżniało się i przyciągało wzrok klienta.  
Jako producent opakowań oferujemy kompleksowy zakres prac przy powstawaniu opakowania, od konstrukcji, przez stworzenie grafiki wg wymagań klienta do nawet zapakowania produktów w nowo powstałe pudełeczko.
 
 

Firma Aara Sprzedaż uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości "Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość", którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego.
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.
Firma otrzymała grant w wysokości: 126 000 zł

AARA - Wszelkie prawa zastrzeżone