Opakowania

Jesteś zainteresowany? Skorzystaj z formularza i zapytaj o wycenę.

Opakowanie to materiał mający odpowiednią konstrukcję, którego celem jest ochrona produktu przed uszkodzeniami, a także ochrona otoczenia przed szkodliwym działaniem zapakowanego produktu.

Opakowanie to również najtańsza reklama jaką producent może mieć. Bardzo często klienci właśnie na podstawie samego opakowania podejmują decyzję o zakupie danego produktu. Dlatego tak ważne jest aby opakowanie było wykonane własnie pod konkretny produkt, wyróżniało się i przyciągało wzrok klienta.  
Jako producent opakowań oferujemy kompleksowy zakres prac przy powstawaniu opakowania, od konstrukcji, przez stworzenie grafiki wg wymagań klienta do nawet zapakowania produktów w nowo powstałe pudełeczko. 
poligrafia niestandardowa

Jako producent opakowań oferujemy kompleksowy zakres prac od konstrukcji, przez stworzenie grafiki wg wymagań klienta do zapakowania produktów w nowo powstałe pudełeczko. 

W ofercie znajdziesz:

Kartoniki i owijki na produkty takie jak kosmetyki czy leki. Wykonane z kartonu, uszlachetniane folią i/lub lakierem UV.

Kaszerowane

Dwuwarstwowa konstrukcja pozwala na stworzenie pudełka o wysokiej wytrzymałości

W ofercie znajdziesz:

Opakowania kaszerowane mogą zawierać również wytłoczki kartonowe, z pianki lub folii sztywnej.

poligrafia niestandardowa
poligrafia niestandardowa

stosowane są do produktów klasy premium m.in. pudełka na biżuterie czy zestawy prezentowe

W ofercie znajdziesz:

pudełka z zadrukiem offsetowym i wykończone tłoczeniem, hot-stampem, foliowaniem czy lakierem UV

Firma Aara Sprzedaż uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości "Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość", którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego.
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.
Firma otrzymała grant w wysokości: 126 000 zł

AARA - Wszelkie prawa zastrzeżone