Strefa
wiedzy

11
wrzesień
2015
Nowinki poligraficzne

Cold Stamping

Czym jest opakowanie? Nie tylko kawałkiem papieru, folii, czy tektury, który chroni nasz produkt, ale przede wszystkim tym, co sprawia, że zwracamy na niego uwagę, tym, co pozwala budować naszą markę. To odpowiedni projekt sprawia, że dana marka staje się rozpoznawalna fan. To opakowanie w dużej mierze sprawia, że sięgamy po dany produkt, tak jak dobra okładka zachęca do przeczytania książki. Aby tak się jednak stało, musimy je należycie wyróżnić spośród setek innych. Kiedy zastanawiamy się w jaki sposób sprawić, żeby nasze opakowanie, produkt reklamowy, czy okładka była inna, warto pomyśleć o uszlachetnieniach.

Firma Aara Sprzedaż uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości "Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość", którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego.
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.
Firma otrzymała grant w wysokości: 126 000 zł

AARA - Wszelkie prawa zastrzeżone