Oferta

Jesteś zainteresowany? Skorzystaj z formularza i zapytaj o wycenę.

Materiały reklamowe

Materiały reklamowe to szczególny prezent dla Twoich klientów, które podczas spotkania podnoszą prestiż Twojej firmy i nie pozwalają o Tobie zapomnieć. Jeżeli nie masz pomysłu, jaki materiał będzie dla Ciebie najlepszy, zadzwoń lub napisz a my znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie!

Materiały reklamowe to np. biuwary, kalendarze, długopisy czy gadżety z logotypem, banery i plakaty wielkoformatowe, a także torby papierowe lub naklejki. Profesjonalnie przygotowane na długo zapadaja w pamięci klientów i bezpośrednio przekładają się na sprzedaż. Mnogość produktów pozwala na stworzenie swojego indywidualnego materiału reklamowego.

 

Kalendarze

Standardowy druk w niestandardowej formie. Kalendarz to bardzo funkcjonalny, estetyczny i popularny na rynku element promocji. Przypomina kontrahentom o firmie przez cały rok. W zależności od przygotowanej grafiki, kalendarz może prezentować ofertę lub nawiązywać do danej branży.

Gadżety reklamowe

Postaw na mocny akcent. Wyróżnij się na rynku. Bądź rozpoznawalny. Gadżety reklamowe to niezbędny element budowania relacji w biznesie. Prowadzenie działalności gospodarczej wymaga dbałości o klientów i systematycznego przypominania im o swojej ofercie, m.in. poprzez gadżety, takie jak kubki reklamowe z nadrukiem, breloki z logo, usb z grawerem czy teczki konferencyjne ze złoconym logo.

Rollupy i ekspozytory

Wierzymy w to, że Twoje firma jest wyjątkowa, dlatego dostarczamy Ci wyjątkowe wydruki. Rollupy oraz ekspozytory to wygodne, eleganckie i skuteczne formy reklamy. Zapewniają doskonałą wizualizację firmy lub produktu oraz skutecznie wspierają promocję. Są one powszechnie stosowane podczas różnego rodzaju konferencji, targów, spotkań promocyjnych i wystaw.

Chcesz złożyć zamówienie?

Skorzystaj z formularza i zapytaj o wycenę.

AARA - Wszelkie prawa zastrzeżone