Druki na dziś

Jesteś zainteresowany? Skorzystaj z formularza i zapytaj o wycenę.

Czy zdarza Ci się niespodziewana wizyta u Klienta? Albo szybki wyjazd na targi? Zabrakło Ci materiałów reklamowych? Lub klient pyta o dosłanie? Spokojnie, zadzwoń lub napisz, a my pomożemy Ci zrealizować druki jeszcze tego samego dnia!

Wizytówki, katalogi lub plakaty realizujemy już w 6 godzin po otrzymaniu plików. Nasz Dział Obsługi Klienta podpowie jak zrobić to najszybciej a nasz kierowca dowiezie materiały pod wskazane przez Ciebie miejsce w Krakowie.

ulotki

Ulotki to najprostsza i najszybsza metoda przedstawienia swojej oferty lub promocji. Oprócz standardowych rozwiązań, proponujemy również ulotki, które wyróżnią Cię na tle konkurencji, np.: ulotki z folią matową, błysk lub soft touch i lakierem UV, złocone czy ulotki o niestandardowych formatach i kształtach.

W ofercie znajdziesz:

ulotki A7, A6, A5, A4, DL, 2 x DL, A4 składane do DL, tryptyki i wiele innych…

Wizytówki
katalogi

Wizytówki to nieodłączny element Twojego biznesu. Przygotowane w profesjonalny sposób, budują zaufanie już na początku spotkania biznesowego. Dlatego tak ważne jest aby były wydrukowane z wysoką jakością.

W ofercie znajdziesz:

wizytówki na papierach ozdobnych, uszlachetniane folią matową lub błysk, z lakierem UV wybiórczym, złoceniem lub tłoczeniem, wizytówki multiloft i wiele innych…

katalogi
katalogi

Katalogi i foldery to bardzo dobry sposób na przedstawienie oferty Twojej firmy w dużo szerszej i bogatszej formie niż ulotka. Szyte lub spiralowane, z różnymi uszlachetnieniami, z pewnością uzupełnią Twoje materiały marketingowe

 

W ofercie znajdziesz:

Katalogi i foldery szyte lub spiralowane, z folią i/lub lakierem wybiórczym, złocenia, wkładki z innych materiałów, cięte do formatu lub wycinane i wiele innych…

Materiały
reklamowe
materialy-reklamowe

Materiały reklamowe pomagają w działaniach marketingowych firmy. Każdy klient obdarowany notesami, kalendarzami czy długopisami w ozdobnej torbie z Twoim logo, dłużej zapamięta Twoją firmę i chętniej zadzwoni po kolejne zamówienie.

W ofercie znajdziesz:

notesy, karteczki, biuwary, kalendarze, torby papierowe, roll up’y, banery, standy, smycze, długopisy i wiele innych…

poligrafia reklamowa

Chcesz złożyć zamówienie?

Skorzystaj z formularza i zapytaj o wycenę.

AARA - Wszelkie prawa zastrzeżone